Medya GaleriHaberlerDuyurularFoto GaleriAnketler

İzmir Kuş Cenneti 2. Foto Safari - Fotoğraf Yarışması Fotoğraf Sergisi ve Ödül Töreni Gerçekleşti.

< GERİ

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (adına İzmir Şube Müdürlüğü), İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği işbirliği ile düzenlenen 2. FOTO SAFARİ-FOTOĞRAF YARIŞMASI Fotoğraf Sergisi ve Ödül Töreni Konak Pier AVM' de 20.12.2016 tarihinde yapılan kokteyl ile gerçekleşti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Birlik Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Sayın Yıldız Devran, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Sulak Alanlar Şube Müdürü Sayın Mehmet Uzuner, İzmir Şube Müdürlüğü İzmir Kuş Cenneti Sorumlu Mühendisi Sayın Murat Aslanapa, İzkuş Birlik Müdürü Sayın Dr. Tamer Seyis, İzmir Veteriner Hekimler Odası Başkanı Sayın H. Gökhan Özdemir, Ege Ünv. Tabiat Tarihi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sıkı, Ege Ünv. Tabiat Tarihi Uygulama ve Araştırma Merkezi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Ornitolog, Ekolog, Koruma Biyoloğu Yrd. Doç. Dr. Ortaç Onmuş, Menemen Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı Sayın Recai Önal, Birlik Eski Başkanımız Sayın Nurgül Uçar Aktuğ ödül alanlar, yarışmaya katılanlar, juri üyeleri ve bir çok fotoğraf gönüllüsü ile yapılan sergi açılışı ve ödül töreni yüksek katılım ile Konak Pier AVM'de gerçekleşti.

130 adet fotoğraf arasında yapılan değerlendirmede ödül alan ve sergilemeye değer görülen fotoğraflar sergilendi. Birinci eserin Sahibi Selma Kılıçaslan'a ödülünü İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Sayın Yıldız Devran, ikinci Eser Sahibi Oğuz Altun'a ödülünü Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Sulak Alanlar Şube Müdürü Sayın Mehmet Uzuner, Üçüncü Eserin Sahibi Turgut Ege'ye ödülünü İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği Müdürü Sayın Dr. Tamer Seyis takdim etti.

Son olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Birlik Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu katılım gösteren ve ödül alan eser sahipleri başta olmak katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Sergi sunumu ile ödül töreni son buldu...

İzmir Kuş Cenneti Fotosafari Fotoğraf Yarışması'ndan....

Merkez

Akdeniz Mah. Halit Ziya Bulvarı 1353 Sok. No:1 Kat:6 D:603 Konak/İZMİR

İzmir Kuş Cenneti

Süzbeyli Mah. İzmir Kuş Cenneti Ziyaretçi Merkezi Menemen/İZMİR

gonetinteractive