Medya GaleriHaberlerDuyurularFoto GaleriAnketler

7. Ulusal Karikatür Yarışması Jürisi Foça'da Toplandı

< GERİ

İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği tarafından düzenlenen 7. ULUSAL KARİKATÜR YARIŞMASI için Seçici Kurul 10 HAZİRAN  2016 Cuma günü İzmir'in Foça ilçesinde toplandı.

Foça Belediye Başkanı Gökhan DEMİRAĞ, E.Ü Fen Fakültesi Tabiat Tarihi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet SIKI, Birlik Müdürü Dr. Tamer SEYİS, Karikatürcü Cemalettin GÜZELOĞLU, Karikatürcü Saadet Demir YALÇIN, Karikatürcü Sadık PALA, Karikatürcü Halit ŞEKERCİ, Karikatürcü Murteza ALBAYRAK, Karikatürcü Ömer ÇAM'ın oluşturduğu seçici kurulun yaptığı değerlendirme sonucunda toplam 152 kişinin katıldığı ve 206 karikatürün gönderildiği belirlendi.

Yarışmaya katılan 206 adet eser arasında yapılan değerlendirme sonucunda aşağıda açıklanan karikatüristlerin eserleri ödül aldı. Ödül Töreni ve Sergi tarihimiz www.izmirkuscenneti.gov.tr adresimizden yayınlanacaktır. 

Ayrıca ödül alan karikatürler ve sergilemeye değer görülen karikatürler yine www.izmirkuscenneti.gov.tr adresimizden yayınlanacaktır.

 

Birincilik Ödülü         : FARUK SOYARAT

İkincilik Ödülü            : FIRAT SARAÇ

Üçüncülük Ödülü       : HASAN CEYLAN

1. Mansiyon Ödülü      : BESTE DEREBEK

2. Mansiyon Ödülü      : CEYHUN ÇUBUKÇU

3. Mansiyon Ödülü      : KAĞAN KUZU - FAHRİ TOZLUER

 

Dereceye Giren Eserleri Görmek İçin TIKLAYINIZ...

 


Merkez

Akdeniz Mah. Halit Ziya Bulvarı 1353 Sok. No:1 Kat:6 D:603 Konak/İZMİR

İzmir Kuş Cenneti

Süzbeyli Mah. İzmir Kuş Cenneti Ziyaretçi Merkezi Menemen/İZMİR

gonetinteractive